Autoklaw serii Onyx B 
całkowicie zautomatyzowane, szybkie autoklawy, zminimalizowany i zautomatyzowany pobór wody dzięki cichej pompie próżniowej; system PHD z funkcją podgrzewania wody „stand-by" skraca czas cyklu średnio o 30%

Niskie zużycie energii
Zakres Onyx B ma niskie zużycie energii. Oszczędność kosztów i korzyści dla środowiska.

System PID
P.I.D. - wyrafinowany system elektronicznej kontroli prawidłowej pracy urządzenia. P.I.D. gwarantuje stałą kontrolę i monitorowanie całego systemu funkcjonalnego autoklawu i interweniuje automatycznie w przypadku nieprawidłowości w parametrach technicznych i elektronicznych, które mogą być błędne. Urządzenie, które zachowuje się jak „prawdziwy technika” z możliwością diagnozowania i interwencji w czasie rzeczywistym. Rozwiązaniem zmniejsza nieprawidłowości i alarmy i możliwe zatrzymania maszyn, co gwarantuje maksymalną niezawodność.

Karta SD
Karta SD gwarantuje, że dane dla wszystkich wykonywanych cykli są rejestrowane i przechowywane, które następnie mogą zostać pobrane do komputera i stamtąd zarządzane. KARTA SD pozwala też na aktualizowane oprogramowania w autoklawie - po prostu

Stand-by - Ogrzewanie wstępne
Układ wstępnego podgrzewania z funkcją stand-by utrzymuje temperaturę wstępną, a w związku z tym krótszy czas cyklu sterylizacji.

Podłączenie do sieci wodociągowej
Autonomiczny autoklaw wyposażony w systemu osmozy PURA Plus. Autoklaw sam pobiera sobie z wodociągu oczyszczoną wodę poprzez filtr osmotyczny a zużyta woda jest automatycznie odprowadzana do kanalizacji. Wysiłek personelu ogranicza się tylko do wciśnięcia przycisku START.

Autokalibracja
Automatyczne kalibrujące się czujniki ciśnienia po każdym włączeniu urządzenia. Zawsze prawidłowe odczyty i zbyteczne kalibracje przez serwis techniczny.

Wyrównanie Baric
Automatyczne ustawienie barometryczne jest od pierwszej chwili urządzenie jest włączone, bez jakiejkolwiek interwencji technicznej. pobierasz aktualizacje za pośrednictwem komputera PC, a następnie umieszczasz kartę z aktualizacją w autoklawie.

DANE TECHNICZNE

technical data Onyx 5-8 eng rev1

*W celu uzyskania informacji o dostępności, cenie i możliwości prezentacji prosmy o kontakt pod numerem telefonu : 577 009 795

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Autoklaw Onyx 5 Tecno-Gaz

  • DOSTĘPNOŚĆ: ZAPYTAJ DORADCĘ
  • 16 000,00 zł


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: autoklaw, tecno-gaz, onyx, autoklawy