Opalescence PF 10% – wybielanie domowe z użyciem indywidualnych nakładek

Substancja czynna : nadtlenek karbamidu 10%

Czas noszenia : 8-10 godzin na dobę

Dzięki różnym stężeniom żel do wybielania zębów marki Opalescence jest idealny dla osób, które chcą mieć duży wybór. W dwóch różnych stężeniach i trzech smakach można stosować Opalescence już od 4 godzin dziennie lub przez całą noc! Dostępne tylko w gabinecie stomatologicznym żele Opalescence pozwalają uzyskać profesjonalny efekt wybielania w sposób wygodny, bezpieczny i skuteczny – dostosowany do indywidualnych potrzeb. Po pierwszym zastosowaniu w gabinecie dentystycznym Opalescence może być używany w domu.

  • Żel Opalescence zawiera formułę PF (azotan potasu i fluor), która pomaga zachować zdrowe szkliwo podczas procesu wybielania
  • Zaprojektowany, aby zapobiec odwodnieniu i ponownemu przebarwieniu
  • Dwa stężenia dla elastyczności leczenia
  • Trzy smaki: Mięta, Melon i Regular
  • Użycie dzienne lub nocne

Nadtlenek karbamidu w żelu wybielającym zęby Opalescence PF wybiela zęby poprzez chemiczne usuwanie przebarwień głęboko w szkliwie i zębinie. Formuła żelu wybielającego jest lepka co zapobiega migracji żelu podczas leczenia. Skutkuje to zabiegiem wybielania, który jest wygodniejszy i skuteczniejszy, co oznacza, że pacjent otrzymuje najlepsze możliwe doświadczenie wybielania zębów.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających), że niniejszy produkt sprzedawany jest tylko i wyłącznie lekarzom.

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Opalescence PF 10% 1,2ml Ultradent

  • Producent: Ultradent
  • DOSTĘPNOŚĆ: W MAGAZYNIE
  • 24,50 zł


Dostępne opcje


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: opalescence, 1, 2ml, ultradent, artykuły, pozostałe wybielanie