• Shofu Super-Snap Rainbow Zestaw + dowolna pasta profilaktyczna

Super-Snap Rainbow Zestaw

Super-Snap jest łatwym w użyciu, kolorystycznie kodowanym i pozbawionym metalowego centrum systemem krążków do wykańczania, polerowania wszystkich kompozytów z mikrowypełniaczem i kompozytów hybrydowych. Pozwala on osiągnąć realistyczne i estetyczne wyniki. Mandryle Super-Snap są stworzone specjalnie dla krążków Super-Snap. Dostępne są trzpienie metalowe i z tworzywa sztucznego. Paski Super-Snap Polystrips są oznaczone kolorami i posiadają dwa rodzaje ziarna ściernego do wykańczania i polerowania powierzchni stycznych. Pozwalają one osiągnąć podobne wyniki, jak przy zastosowaniu krążków Super-Snap.


WSKAZANIA
Wykańczanie oraz polerowania wszystkich rodzajów wypełnień kompozytowych, zwłaszcza powierzchni wargowych i stycznych w odcinkach przednich i wybranych strefach zgryzowych i odcinkach bocznych.

Opakowanie
180 krążków (9 rodzajów),
40 pasków polystrips,
2 kamienie Dura-White,
1 gumka CompoSite Fine Midi-Point,
4 trzymadła na kątnicę (CA)

 

Pasty profilaktyczne:

Merssage Regular (40g). Płyn zawierający pastę Merssage usuwa płytkę nazębną i zapewnia gładką i wypolerowaną powierzchnię zęba.Pasta Merssage Regular RDA 170-180, z fluorem, z dodatkiem smaku miętowego. Służy do usuwania przebarwień na początku leczenia profilaktycznego, a także do polerowania powierzchni zębów.

Merssage Fine (40g). Płyn zawierający pastę Merssage usuwa płytkę nazębną i zapewnia gładką i wypolerowaną powierzchnię zęba.
Pasta Merssage Fine RDA 40-50, z fluorem, z dodatkiem smaku cytryny. Służy do usuwania plamek i zewnętrznych plam na powierzchniach zębów oraz polerowania po skalowaniu lub wybielaniu.

Merssage Plus (38g)Płyn zawierający pastę Merssage usuwa płytkę nazębną i zapewnia gładką i wypolerowaną powierzchnię zęba.
Pasta Merssage Plus RDA < 10, z fluorem, z dodatkiem smaku pomarańczy. Służy do polerowania po skalowaniu lub wybielaniu, w celu zapobiegania ponownemu zabrudzeniu, czyszczenia materiałów do konserwacji i polerowania powierzchni.

Pressage (40g). Pasta Pressage przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni zębów przed wybielaniem i stosowaniem eterów, środków wiążących i uszczelniaczów.
Pasta Pressage RDA 170-180, bez fluoru, bez smaku. Nie zawiera fluoru, ponieważ może osłabić siłę wiązania i działanie wybielające.

 

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Shofu Super-Snap Rainbow Zestaw + dowolna pasta profilaktyczna

  • Marka: SHOFU
  • Termin ważności: dostępny w magazynie
  • Dostępność: DOSTĘPNY OD RĘKI
  • 220,00 zł
  • 198,00 zł


Dostępne opcje


0 recenzji / Napisz recenzjęRównież warto zobaczyć:

Polerowanie---https://avigeya.pl/materialy-scierne-i-polerskie/Krążki, filce, dyski do opracowania i polerowania---https://avigeya.pl/krazki-do-opracowania-polerowania/
Shofu Super-Snap Rainbow Technique Kit - zestaw
Polerowanie---https://avigeya.pl/materialy-scierne-i-polerskie/Pasty polerskie---https://avigeya.pl/pasty-polerskie-stomatologiczne/Profilaktyka---https://avigeya.pl/profilaktyka/
Shofu Merssage Fine - pasta profilaktyczna 40g
Polerowanie---https://avigeya.pl/materialy-scierne-i-polerskie/Pasty polerskie---https://avigeya.pl/pasty-polerskie-stomatologiczne/Profilaktyka---https://avigeya.pl/profilaktyka/
Shofu Merssage Plus - pasta profilaktyczna 38g

Etykiety: shofu, super-snap, rainbow, zestaw, dowolna, pasta, profilaktyczna, krążki, filce, dyski, opracowania, polerowania profilaktyka