Materiały protetyczne

Jeśli w ramach swojej działalności stomatologicznej prowadzisz również pracownię protetyczną, to z pewnością wiesz, jak trudnym zadaniem jest dobranie właściwych produktów do swojej pracy. Protetyka dentystyczna wymaga od protetyka nie tylko umiejętności, ale także najwyższej jakości sprzętu. Niezbędne są również najlepsze materiały protetyczne. Pacjenci, którzy posiadają pojedyncze ubytki po ekstrakcji zęba lub ci, którzy chcą odtworzyć piękny uśmiech z wykorzystaniem naturalnie wyglądającej protezy zębów są bardzo wrażliwi na jakość pracy protetyka. W związku z tym należy o nich szczególnie zadbać – tak, by znów mogli się cieszyć kompletnym uśmiechem bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Aby idealnie dopasować protezę zębową czy choćby pojedynczą koronkę, nie wystarczy dysponować właściwymi umiejętnościami. Naprzeciw oczekiwaniom najlepszych protetyków wychodzi sklep internetowy avigeya.pl, który oferuje swoim klientom materiały protetyczne przeznaczone do uzupełniania wielu rodzajów ubytków. W swojej ofercie posiadamy trwałe cementy bez zawartości eugenolu do tymczasowego mocowania koron, silikony o niskiej kleistości, solidne utwardzacze mas, które nie powodują żadnych skutków ubocznych i wiele, wiele innych. Wygodne opakowania materiałów ułatwiają pracę protetyków, a renomowani producenci materiałów dostępnych w naszym sklepie są gwarancją wysokiej jakości. Spraw, by twoi pacjenci na nowo odzyskali wiarę w siebie i komfort normalnego życia dzięki pięknemu, pełnemu uzębieniu. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i daj swoim klientom opiekę zgodna z najwyższymi standardami.

Oferujemy materiały protetyczne najnowszej generacji.  Masy wyciskowe – o właściwościach hydrofilowych – doskonale przylegają do powierzchni zębów, również w wilgotnych obszarach w ustach. Dzięki używaniu wyłącznie Premium A-silikonu w trakcie produkcji mas Perfect-F, ich atutem jest także wysoka elastyczność i wydajność.

Masy producenta HanDae dostępne są w dwóch rodzajach w zależności od czasu wiązania (Normal – 4 min lub Fast – 2 min), dzięki czemu lekarz sam wybiera masy jak najbardziej pasujące swojemu komfortowi pracy.

Posiadamy też cementy dentystyczne, które wyróżnia nie tylko dopracowana formuła, z wykorzystaniem żywicy, ale także system samoutwardzający, który niweluje konieczność utwardzania światłem. Jeśli szukają Państwo wysokiej klasy materiałów protetycznych w rozsądnej cenie, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Zdefiniuj wyszukiwanie

Porównanie produktu(0)


PD DUROSIL Zestaw silikonowy

PD DUROSIL Zestaw silikonowy

120,00 zł 160,00 zł

HDC Perfect-F Bite registration - 2x50 ml
HDC Perfect-F Heavy Body Premium Fast - 2x50 ml
HDC Perfect-F Heavy Body Premium Normal - 2x50 ml
HDC Perfect-F Light Body Premium Fast - 2x50 ml
HDC Perfect-F Light Body Premium Normal - 2x50 ml
HDC Perfect-F Putty Premium Fast - A-Silikon 2x280ml
HDC Perfect-F Putty Premium Normal - A-Silikon 2x280ml
HDC Perfect-F Regular Body - 2x50 ml
HDC Perfect-F Regular Body - 4x50 ml

HDC Perfect-F Regular Body - 4x50 ml

149,00 zł 180,00 zł

Kromopan

Kromopan

19,90 zł

Pokazuj 1 z 15 z 18 (2 Stron)