Pasty polerskie stomatologiczne

Pasta polerska stomatologiczna to niezbędny element w każdym gabinecie dentystycznym. Skutecznie eliminuje płytkę nazębną, pozostawiając gładką nawierzchnię. W naszym sklepie znajdą Państwo pasty polerskie stomatologiczne japońskiej marki Shofu, która jest znana na całym świecie. Firma współpracuje z instytutami badawczymi oraz uniwersytetami, zapewniając innowacyjne produkty wyróżniające się wysoką skutecznością.

Poelcamy pasty polerskie stomatologiczne o różnym zastosowaniu. Do wstępnego polerowania kompozytów lub zębów akrylowych i stopów dentystycznych bardzo dobrym wyborem będzie Dura-Polish. To produkt dla wymagających, który jest niezwykle ekonomiczny w użyciu. Doskonale sprawdza się pasta Direct Dia, wykonana na bazie proszku diamentowego. Można stosować ją zarówno w przypadku szlifowania naturalnej powierzchni zębów, jak i uzupełnień dentystycznych. Popularnością cieszy się także pasta polerska stomatologiczna z dodatkiem fluoru, umożliwiająca eliminację plamek na zębach. Stosuje się ją po skalowaniu oraz wybielaniu. Do usuwania przebarwień warto zastosować produkt z dodatkiem fluoru i pasty Merssage. Z kolei przed rozpoczęciem wybielania, użycia eterów lub środków wiążących i uszczelniaczy, polecamy preparaty bez fluoru.

Jeśli szukają Państwo dobrej jakości pasty polerskiej stomatologicznej, zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Przesyłki wysyłamy na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, a przy zakupach powyżej 290 złotych brutto oferujemy bezpłatną dostawę.

 


Porównanie produktu(0)


Pokazuj 1 z 7 z 7 (1 Stron)