O naszej firmie


Avigeya to sklep stomatologiczny zajmujący się sprzedażą narzędzi oraz materiałów stomatologicznych i protetycznych. Sklep Avigeya został założony przez stomatologa z ponad 25-letnim doświadczeniem, dlatego w swojej ofercie posiada materiały oraz narzędzia najwyższej jakości. Wieloletnia praca z Pacjentami to nie tylko bogata wiedza praktyczna, ale przede wszystkim doskonała znajomość używanych podczas procesu leczenia materiałów. Osobista praktyka zaowocowała spostrzeżeniem, że w Polsce niewiele sklepów internetowych dostarcza Klientom najlepszych materiałów w krótkim czasie. Rozwiązaniem stał się sklep dentystyczny Avigeya – miejsce, w którym każdy stomatolog może szybko zrobić zakupy i wyposażyć się we wszystkie niezbędne materiały.

Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych lekarzy – praktyków. Zanim zdecydują, czy dany produkt zostanie wprowadzony do stałej oferty, przeprowadzają szczegółowe testy. Wiemy, jak ważne w branży stomatologicznej jest doświadczenie, dlatego stawiamy na produkty dokładnie sprawdzone. Jednocześnie mamy świadomość, że nasza branża nieustająco się rozwija oraz podlega ciągłym przemianom. Pojawiające się na rynku nowości nie tylko ułatwiają pracę, ale i poprawiają komfort Pacjenta, dlatego oferujemy także innowacyjne materiały stosowane na całym świecie. W ten sposób łączymy tradycję z nowoczesnością i umożliwiamy naszym Klientom wybór najlepszego rozwiązania. Polska opieka dentystyczna znajduje się w światowej czołówce, jeśli chodzi o kwalifikacje lekarzy, dlatego warto połączyć umiejętności z najnowszymi technologiami i pracować przy użyciu najlepszych materiałów i narzędzi, które znaleźć można w ofercie sklepu internetowego Avigeya.

Sklep stomatologiczny online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na czasie - realizujemy zamówienia nawet tego samego dnia (warunkiem jest złożenie zamówienia do godziny 14:00). Po co tracić czas na wielogodzinne wyprawy do hurtowni? Wystarczy kilka kliknięć i towar sam ląduje w koszyku. Zamówienie można złożyć zarówno w domu, jak i w czasie przerwy w pracy. Dodatkową korzyścią są także ceny, o wiele atrakcyjniejsze niż w przypadku hurtowni stacjonarnych. Nasz sklep dentystyczny prowadzi sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową (w razie zainteresowania zamówieniami hurtowymi prosimy o kontakt z Działem Handlowym). Dokładamy wszelkich starań, by grono zadowolonych z naszych usług Klientów było jak największe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz do podjęcia współpracy.


Współpraca Międzynarodowa
Sprzedaż Hurtowa i SprzętVladyslav Shkrenta

tel. 577 009 795

v@avigeya.pl

Sprzedaż Detaliczna
Przyjmowanie i Realizacja ZamówieńAnna Zablotska

tel. 577 009 739

a@avigeya.pl

Obsługa Faktur i Płatności
Współpraca HurtowaKarolina Shkrenta

tel. 577 009 764

k@avigeya.pl

 

 We speak English       Rozmawiamy po polsku       Розмовляємо українською

 

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek

 09:00 – 17:00

 

Avigeya Sp. z o.o.

Ul. Aleksandra Ostrowskiego 30,

Lokal 230, 53-238 Wrocław

NIP: 8943065767

biuro@avigeya.pl

Znajdujemy się tu: