13.06.2017

Shofu OneGloss – jeden krok do uzyskania perfekcyjnego połysku

  • Shofu OneGloss – jeden krok do uzyskania perfekcyjnego połysku

Shofu OneGloss – jeden krok do uzyskania perfekcyjnego połysku

Proces polerowania jeszcze nigdy nie był taki prosty i łatwy.

Jest to proste, szybkie i łatwe rozwiązanie do finalizacji wypełnienia kompozytowego, które służy do uzyskania idealnego połysku. Wszystko to jest możliwe dzięki znanemu produktowi marki Shofu – gumek do polerowania Shofu OneGloss.

- idealne rezultaty: zastosowanie danego instrumentu pozwala na osiągnięcie długotrwałych rezultatów polerowania poprzez możliwość optymalnego stosunku między prędkością a ciśnieniem podczas nacisku.

- jednoetapowa technika polerowania: nie ma konieczności zmieniać instrumentu, wszystko można robić przy użyciu jednej gumki poprzez dostosowanie siły nacisku.

- wygoda i oszczędność: dzięki niskiemu działaniu wibracyjnemu i optymalnemu działaniu ściernemu praca jest bardzo komfortowa. Ze względu na uniwersalność, idealnie pasuje do wszystkich materiałów kompozytowych, co zaoszczędza budżet.

- uniwersalność instrumentów: są dostępne trzy kształty, co pozwala na wykonywanie wszelakich prac polerskich w jamie ustnej.

- duże, ekonomiczne opakowanie zawiera wszystkie kształty (CUP, MIDIPOINT, IC), zaś jeżeli ktoś w swojej pracy preferuje dany kształt, to można je zakupić w opakowaniu po 50 sztuk.