Płyn do płukania kanałów korzeniowych

CHLORAXID 5,25% EXTRA  to przełomowe rozwiązanie w zakresie płukania kanałów korzeniowych. Jego innowacyjność wynika z zawartości substancji powierzchniowo czynnych, które efektywnie zwiększają właściwości roztworu w trzech wymiarach:

LEPSZA PENETRACJA
Zmniejszone napięcie powierzchniowe roztworu, dzięki czemu CHLORAXID EXTRA doskonale wnika i penetruje wąskie kanały zębowe, usuwając organiczną część warstwy mazistej.

LEPSZA STABILNOŚĆ
Dłużej utrzymujące się stężenie czynnego chloru w wyrobie CHLORAXID EXTRA zapewnia zachowanie jego znakomitych właściwości przez cały okres użyteczności. Wyjątkowy skład roztworu gwarantuje odpowiednie stężenie substancji czynnych, nawet w podwyższonej temperaturze, co czyni go idealnym płynem do pracy z ultradźwiękami.

DŁUŻSZE DZIAŁANIE
Synergia działania wszystkich składników CHLORAXIDU EXTRA powoduje przedłużone działanie preparatu w kanale zębowym, dzięki czemu następuje natychmiastowy i całkowity rozpad substancji organicznych.

Skład: podchloryn sodu (zawartość czynnego chloru 5,25%), woda o czystości farmakopealnej, substancje powierzchniowo czynne

Opakowanie : butelka 400g

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Chloraxid 5,25% EXTRA Cerkamed - podchloryn sodu 400g

  • Producent: Cerkamed
  • DOSTĘPNOŚĆ: W MAGAZYNIE
  • 29,90 zł


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: chloraxid, 5, 25, extra, cerkamed, podchloryn, sodu, 400g, opracowanie, kanałów