• 3M ESPE Filtek Z250 4g DOWOLNE KOLORY WYPRZEDAŻ!

Materiał kompozytowy Filtek Z250 jest uniwersalnym sposobem wypełnienia ubytków w zębach przednich i bocznych przy zastosowaniu techniki z jedną przeziernością. Dzięki nowoczesnej i sprawdzonej nanotechnologii od 3M ESPE można było uzyskać właściwości pozostawiające konkurencję daleko w tyle.

Filtek Z250 to produkt przeznaczony do stosowania jako bezpośrednie wypełnienie w odcinku przednim oraz bocznym, a ponadto może zostać wykorzystany także do pośrednich wkładów, nakładów czy licówek. Bez problemu można za jego pomocą wykonać wypełnienie techniką kanapkową, odbudowę zrębu korony oraz guzków, a nawet szynowanie. Z tego względu Filtek Z250 cieszy się tak dużą popularnością wśród odbiorców. Zaufanie do produktu wynika zarówno z wielości zastosowań tego materiału kompozytowego, jak i jego doskonałym właściwościom, pozwalającym na niezrównane utrzymanie połysku.

Główną zaletą technologii wykorzystanej do stworzenia materiału jest osiągnięcie łatwego do kształtowania i nielepiącego się do narzędzi wypełnienia. Ponadto opatentowany wypełniacz (tlenek cyrkonu/krzemionka zwiększające kontrast w promieniach RTG) zapewnia wyjątkową trwałość, co przekłada się na wieloletnie zadowolenie z korzystania z produktu. Dobre właściwości użytkowe oraz doświadczenie kliniczne zostało docenione przez znaczącą liczbę nabywców oraz osób korzystających z oferowanych przez nich usług.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania szczegółów oraz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z produktem Filtek Z250.

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Filtek Z250 4g / 3M ESPE

  • Producent: 3M ESPE
  • DOSTĘPNOŚĆ: W MAGAZYNIE
  • 135,90 zł


Dostępne opcje


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: espe, filtek, z250, dowolne, kolory, wyprzedaż!, kompozyty, uniwersalne, 50002(k)