• 3M ESPE Filtek Z550 DOWOLNE KOLORY 4g

Materiał kompozytowy do wypełnień Filtek Z550 jest uniwersalnym i bardzo wszechstronnym produktem nanohybrydowym. Oferuje rozwiązania do wyjątkowo szerokiego zastosowania w zakresie wypełnień stomatologicznych. Posiadane przez niego nanocząstki zwiększają wytrzymałość materiału, dają lepszą odporność na ścieranie i pozwalają na lepsze polerowanie powierzchni, co bezpośrednio przekłada się na pozytywny efekt estetyczny.

Filtek Z550 powstawał również z myślą o ułatwieniu przeprowadzania zabiegów przez zaopatrzonych w produkt dentystów. Doskonałe właściwości użytkowe sprawiają, że praca przy zastosowaniu tego materiału będzie przebiegać wyjątkowo gładko. Nie klei się do instrumentów medycznych, co pozwala skupić się na wykonywaniu swojego zadania, a ponadto jest łatwy w dowolnym kształtowaniu. Filtek Z550 nie spływa jak konkurencyjne wypełnienia, za to zlewa się z tkankami i pobrzeżem. Dzięki niemu utrzymanie kształtu przed polimeryzacją oraz formatowanie nie będą już sprawiać żadnych kłopotów.

Materiał kompozytowy Filtek Z550 nadaje się do większości zadań z jakimi spotykają się na co dzień dentyści. Wskazany jest do bezpośrednich wypełnień w odcinku bocznym i przednim, także w obrębie powierzchni żujących, ale swoje zastosowanie znajdzie również podczas odbudowy zrębu zęba, szynowania czy tworzeniu pośrednich wkładów, nakładów i licówek.

W przypadku zainteresowania produktem, zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem otrzymania szczegółowych informacji w tym zakresie.

 

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Filtek Z550 4g / 3M ESPE

  • Producent: 3M ESPE
  • DOSTĘPNOŚĆ: W MAGAZYNIE
  • 135,90 zł


Dostępne opcje


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: espe, filtek, z550, dowolne, kolory, kompozyty, uniwersalne, 50004