Opalescence Boost PF 40% – medyczne wybielanie zębów na fotelu w gabinecie stomatologicznym, aplikacja bezpośrednia

Substancja czynna : 40% nadtlenek wodoru

Czas noszenia : 2 do 3 20-minutowych aplikacji, łącznie 40–60 minut czasu zabiegu (nie więcej niż 3 aplikacje na wizytę)

  • Brak konieczności naświetlania!
  • Nie wymaga chłodzenia
  • Żel do wybielania zębów Opalescence Boost zawiera PF (azotan potasu i fluor)
  • Precyzyjna aplikacja
  • Łatwy do zobaczenia w celu całkowitego usunięcia

Wybielacz Opalescence Boost jest aktywowany chemicznie, więc nie wymaga światła do wybielania. Mieszanie obu strzykawek aktywuje produkt tuż przed aplikacją. Aktywowany 40% nadtlenek wodoru jest wygodnie dostarczany przez strzykawkę i nakładany na zęby w celu wybielania.

Wybielanie w gabinecie Opalescence Boost jest alternatywną, zachowawczą metodą (w porównaniu do koron, łusek itp.) do wybielania ciemnych, wewnętrznie zabarwionych zębów spowodowanych czynnikami predysponującymi, takimi jak choroba, urazowe lub jatrogenne, wrodzone, ogólnoustrojowe, metaboliczne lub farmakologiczne wpływy. Mogą one obejmować między innymi podwyższony poziom bilirubiny, plamy tetracykliny i minocykliny dorosłych, porfirię, erytroblastozę płodów i wysokie spożycie fluoru podczas rozwoju zębów.
Pacjenci powinni zobaczyć natychmiastowe rezultaty, a w większości przypadków ich zęby będą nadal wybielać się 24-48 godzin po zabiegu.

Opakowanie : 1 komplet zawiera 2 strzykawki 1,2ml

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających), że niniejszy produkt sprzedawany jest tylko i wyłącznie lekarzom.

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Opalescence Boost PF 40 % 2 x 1,2 ml Ultradent

  • Producent: Ultradent
  • DOSTĘPNOŚĆ: W MAGAZYNIE
  • 275,00 zł


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: opalescence, boost, 1, 2, ultradent, wybielanie