Opalescence Endo 35% – Technika medycznego wybielania zębów martwych “Walking Bleach”

Substancja czynna : 35% nadtlenek wodoru

Czas leczenia : 1 – 5 dni

Opalescence Endo gel został opracowany specjalnie do wybielania marwych zębów, przebrawionych po leczoniu endodontycznym, za pomocą techniki "Walking Bleach".

Po pokryciu wypełnienia kanału cementem glasjonomerowym nakłada się gotowy do użycia żel bezpośrednio do martwego zęba i zamyka się tymczasowo ubytek. Po 1-5 dniach można ocenić postęp wybielania i w razie potrzeby powtórzyć procedurę.
Żel wybielający jest bezbarwny i bardzo gęsty, można go łatwo nakładać do ubytku, a tymczasowe zamknięcie również jest łatwe.

Uwaga! Nie jest przeznaczony do stosowania w zębach z urazem, przy jakichkolwiek oznakach resorpcji w okolicy szyjki zęba ani po wcześniejszych wielokrotnych próbach wybielania.

Opakowanie : strzykawka o pojemności 1,2 ml
 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających), że niniejszy produkt sprzedawany jest tylko i wyłącznie lekarzom.

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Opalescence Endo 35% 1,2 ml Ultradent

  • Producent: Ultradent
  • DOSTĘPNOŚĆ: W MAGAZYNIE
  • 142,00 zł


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: opalescence, endo, 1, 2, ultradent, wybielanie