Materiał CAD / CAM na bazie ceramiki do trwałych uzupełnień bez metalu.

Shofu Block HC może być stosowany do prawie wszystkich wskazań pojedynczych zębów w technologii CAD / CAM oraz do obróbki na mokro lub na sucho we wszystkich standardowych jednostkach frezujących. Ten wysokowydajny materiał odtwórczy charakteryzuje się wyjątkową długoterminową stabilnością i wytrzymałością na zginanie oraz realistyczną dyfuzją światła. Jest dostarczany z trzema różnymi trzpieniami mocującymi (Universal, Cerec i Ceramill), w różnych odcieniach (wysoka i niska przezierność) oraz jako jedno- i dwuwarstwowe bloki frezujące. Dwa dodatkowe odcienie szkliwa nadają się szczególnie do estetycznych wkładów, nakładów i licówek.

Do frezowania za pomocą otwartych systemów CAM są również dostępne okrągłe bloki SHOFU Disk HC o średnicy 98,5 mm.

Nasz wszechstronny i absorbujący naprężenia materiał hybrydowy można łatwo i dokładnie frezować oraz szybko polerować na wysoki połysk.

Informacje:
Do mocowania adhezyjnego zalecamy HC Primer, innowacyjny system wiążący infiltrujący matrycę polimerową i zapewniający bardzo wysoką siłę wiązania w połączeniu z ResiCem.

Do łatwego i wydajnego polerowania wstępnego i polerowania na wysoki połysk idealne będą nasze silikonowe polerki CeraMaster Coarse i CeraMaster ze zintegrowanymi cząsteczkami diamentu, a także pasty polerskie Dura-Polish i Dura-Polish DIA.

Korzyści:

- Absorbujący naprężenia materiał hybrydowo-ceramiczny
- Szeroka gama odcieni i przezierności
- Dwuwarstwowe bloki do estetycznej odbudowy zębów przednich
- Wysoka wytrzymałość na zginanie (ponad 190 MPa)
- Realistyczne rozpraszanie światła i fluorescencja
- Doskonałe właściwości manipulacyjne i frezarskie
- Łatwa i wydajna polerowalność


Wskazania:
Wykonywanie inlay, onlay, licówek i pełnych koron zębów przednich i bocznych oraz uzupełnień na implantach z wykorzystaniem stomatologicznych systemów CAD / CAM

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

SHOFU Block HC

  • Producent: SHOFU
  • DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE
  • 119,00 zł


Dostępne opcje


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: shofu, block, cad/cam