Unit stomatologiczny STERN WEBER S300 to urządzenie cyfrowe, które umożliwia sterowanie i programowanie pracy instrumentów (z dokładnością do 5 obr./min dla mikrosilnika i 1% dla turbiny i skalera) za pośrednictwem 7-calowego dotykowego graficznego panelu sterowania.

Model S300 został wyposażony w najnowsze rozwiązania podnoszące parametry techniczne unitu stomatologicznego do maksimum dzisiejszych możliwości pracy tego typu sprzętu. W standardowym wyposażeniu znajdziemy wiele nowości: lampę pola pracy VENUS LED MCT z regulowaną temperaturą barwową i filtrem przeciwpolimeryzacyjnym, cichy, płynnie pracujący fotel pacjenta wykonujący przesunięcie poziome w celu kompensacji położenia zagłówka do obszaru oświetlanego lampą pola pracy, bardziej kompaktowy kształt konsoli lekarskiej wyposażony w podajniki rękawów SideFlex umożliwiające wychylanie podajnika na boki oraz panel sterowania FULL TOUCH MULTIMEDIA o przekątnej 7 cali z jakością obrazu HD.

STERN WEBER S300 cechuje:

– wysoka ergonomia
– najnowsze dostępne technologie
– prosta i intuicyjna obsługa
– zwarta konstrukcja: blok spluwaczki zawieszony na fotelu pacjenta
– fotel pacjenta o udźwigu max. 190 kg
– nowy cichy i płynny napęd fotela pacjenta z funkcją SLIDE (kompensacja położenia siedziska względem pozycji zagłówka)
– wysoka jakość materiałów

*W celu uzyskania informacji o dostępności, cenie i możliwości prezentacji prosmy o kontakt pod numerem telefonu : 669 077 450

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Unit Stern Weber S300

  • 95 000,00 zł


0 recenzji / Napisz recenzjęEtykiety: unit, stern, weber, s300, sprzęt, stomatologiczny unity, stomatologiczne