W stronę lepszej stomatologii


Firma SHOFU rozpoczęła działalność jako producent zębów porcelanowych na rynku japońskim ponad 90 lat temu. Obecnie stała się światowym liderem w branży stomatologicznej. Firma wyróżnia się imponującą różnorodnością produktów, które zaspokajają zarówno potrzeby dentystów, jak i pacjentów. Celem firmy Shofu zawsze było tworzenie najnowocześniejszych produktów, które przyczynią się do poprawy ogólnego zdrowia jamy ustnej i spełnienia specyficznych wymogów praktyk dentystycznych i laboratoriów w zakresie bezpieczeństwa, skuteczności i jakości.


W ofercie firmy Shofu można znaleźć instrumenty do polerowania, porcelanowe systemy dentystyczne, systemy kompozytowe Ceramage, kompozyty Beautifil, cementy BeautiCem, materiały ścierne, systemy łączące.


Częścią filozofii korporacyjnej jest ścisła współpraca z uniwersytetami i instytucjami badawczymi oraz żywa wymiana poglądów z liderami na rynku i klientami. Na przykład firma SHOFU INC., Japonia i jej oddziały w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Singapurze i Chinach wspierają Minimally Invasive Cosmetic Dentistry (MiCD) poprzez opracowanie nowych biofunkcyjnych i estetycznych materiałów. Firma Shofu regularnie oferuje programy edukacyjne i kursy dotyczące różnych tematów. Podsumowując, firma SHOFU jest w ciągłym kontakcie ze środowiskiem naukowym i zawsze dba o kontakt z klientem.

 

Katalog produktów Shofu